Hizmetlerimiz

Sermaye Danışmanlığı

Pergo müşterilerinin sermaye ihtiyaçları doğrultusunda halka açılma (IPO) ve şirket alım/satımı (M&A) konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Halka Açılma Danışmanlığı (IPO)

Şirketler, büyümeyi finanse edebilmek için sermayeye ihtiyaç duyar. Bu sermaye ihtiyacı şirket hisselerinin halka arz edilmesi ile karşılanabilir.

Halka açılma detaylı hazırlık ve planlama gerektiren karmaşık işlemler dizisidir. Biz sizlere bağımsız danışmanınız olarak, halka arz sürecinde, hiçbir çıkar çatışması olmaksızın tüm danışmanlık hizmetlerini sunuyoruz:

  • Hissedarlara halka arza uygunluk konusunda danışmanlık veriyoruz
  • Şirketi başarılı bir halka arz için hazırlıyoruz
  • Proje danışmanı olarak, süreç boyunca görev alacak tüm paydaşları koordine ediyor ve size sürecinin başından, hisselerin borsada işlem göreceği zamana kadar danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Şirket Alım/satımı Danışmanlığı (M&A)

Pergo, piyasa bilgisi ve deneyimi ile, şirket alım/satımı konusunda ihtisaslaşmış bir kurumsal finansman firmasıdır. Pergo olarak müşterilerimize başarılı bir şirket Alım/Satımı için gereken işlemlerin ilk aşamasından itibaren stratejilerin geliştirilmesi, uygulanması, “due diligence” ve süreç sonlanana kadar her aşamada danışmanlık hizmeti vermekteyiz.