Başar S. Yücel

Yönetici Direktör

Başar S. Yücel kariyerine 1984 yılında Citibank N.A.’da başlamış, kurumsal ve yatırım bankacılığında üst düzey yöneticilik, 1994 sonrası Türkiye ve yurt dışında sanayi gruplarında Grup CEO’luğu görevlerinde bulunmuştur. 2004 yılından bu yana, M&A ve kurumsal finansman alanında faaliyetlerde bulunmaktadır. Pergo’nun kurucusudur. Newcastle Üniversitesi (İngiltere) Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden (B.Sc. Honours) mezun olmuş ve Boğaziçi…

Sarper V. Özten

Direktör, Sermaye Piyasaları

Sarper V. Özten kariyerine 1984 yılında İktisat Bankası’nda yatırım bankacısı olarak başlamış, çeşitli üst düzey görevlerde bulunduktan sonra Finans Yatırım’da Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmıştır. 2008’den bu yana yatırım bankaları ve portföy yatırım şirketlerinde bağımsız Yönetim Kurulu üyeliği görevini sürdürmektedir. İstanbul Üniversitesi’nden Finans dalında Lisans derecesi vardır.

Öner Umut

Direktör, İzmir ve Ege Bölgesi

Öner Umut kariyerini kurumsal bankacılıkta Pamukbank ve Finansbank’ta şube ve Ege Bölge Müdürlüklerinde bulunarak geçirmiştir. Bankacılık kariyeri sonrasında sanayi kuruluşlarında Finansman ve Mali İşler Direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Eskişehir İ.T.İ.A.’dan İşletme dalında Lisans, İstanbul Üniversitesi’nden Uluslararası Ekonomi dalında Yüksek Lisans derecesi vardır.

Ufuk Ünsal

Direktör, Adana ve Akdeniz Bölgesi

Ufuk Ünsal kariyerine Orta Doğu’da petrol mühendisi olarak çalışarak başlamıştır. Daha sonra American Express ile bankacılığa geçen Ünsal, çeşitli bankalarda ve en son Denizbank’ta Yatırım Bankacılığı ve Fon Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunmuştur. Pennsylvania State Üniversitesi’nden (ABD) Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği dalında Lisans (B.S.) derecesi vardır.